Kompava Vegan Protein 525g - čokolada/škořice

Rostlinný protein se 60% obsahem bílkovin , složený ze 3 druhů rostlinných proteinů - hrachový, konopný a rýžový . Vegan Protein je obohacen o rostlinné aminokyseliny BCAA , díky čemuž dotvářejí kompletní aminoprofil a jedinečnost produktu. Navíc obsahuje vitaminy skupiny B (včetně vitamínu B12) a vitamín D3 . Právě vitaminy D3 a B12 bývají nedostatkovými vitamíny u veganů, protože se nenacházejí v rostlinné stravě.

Vegan Protein ve formě proteinového nápoje zajišťuje kvalitní proces regenerace po jakémkoliv sportovním výkonu a udržuje organismus v dobrém fyzickém stavu a kondici. Díky vitaminu D3 přispívá k správnému vstřebávání vápníku a fosforu , k normální hladině vápníku v krvi, normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk . Protein je vhodné užívat při cvičení, fyzické námaze a aktivním a zdravém životním stylu, pro růst a tvorbu svalové hmoty . Vegan Protein je slazený xylitolem a Stevieho. Xylitol je bezpečný pro diabetiky, v těle se metabolizuje pomalu, přičemž zvyšuje pocit nasycení. Je bez příchutě s příjemně sladkým a mírně chladivým efektem.

Vegan Protein neobsahuje sóju, lepek ani laktózu, neobsahuje GMO. Biekoviny nejsou upravovány tepelnou ani chemickou denaturací. Nejsou použity suroviny, které obsahují alergeny, gluten ani cholesterol, je lehce stravitelný a akceptovatel'ný organismem.

Vegan Protein obsahuje:

 • Konopný protein - z přírodních konopných semen s obsahem všech 10 esenciálních aminokyselin , vysoký obsah esenciálních mastných kyselin (77% z celkového množství tuků), vlákniny (21%), vitamínu A, C, D, E a B komplexu a minerálů (Ca, mg, Zn, Fe). Polynenasycené mastné kyseliny má v optimálním poměru
 • Rýžový protein - získává se vodnou extrakcí z čisté propíráním rýže. Má vysoký obsah aminokyseliny glutaminu a dobrou stravitelnost až 95,6 +/- 1,1% (PD value). Základní aminokyselinové spektrum má velmi blízké základnímu AA spektru mateřského mléka: 96%. Ve spojení s konopným a hrachová proteinem vytvářejí komplexní aminokyselinové spektrum
 • Hrachový protein - vynikající vlastností hrachového proteinu je schopnost snižovat hladinu hormonu ghrelinu, který vylučuje prázdný žaludek. Hrachový protein setrvává v žaludku delší dobu a tím zpomaluje vylučování tohoto hormonu. Je vyráběn Belgickou firmou v prvotřídní kvalitě a vysoké nutriční hodnotě.
 • Vitamíny skupiny B - přispívají ke zvýšení energie a zlepšení paměti, jejich obsah v 1 dávce je až 50%
 • Rostlinné BCAA - chrání svalovou tkáň během tréninku a po něm

Vegan Protein je vhodný:

 • Při cvičení, fyzické námaze a aktivním životním stylu
 • Pro růst a tvorbu svalové hmoty
 • Pro veganů, vegetariány a paleo vyznavače
 • Pro lidi s laktózovou intolerancí a celiakií
 • pro diabetiky
 • Pro děti již od 14 let

Doporučené dávkování Vegan Protein:

 • Děti od 14 let: 2 odměrky (35 g) prášku 1 - 2 x denně
 • Dospělí: 2 odměrky (35 g) prášku 35 x denně

Příprava:

2 odměrky prášku (35 g) rozmíchejte v 250 - 300 ml čisté vody nebo rostlinného mléka a vypijte.

příchutě:

 • Čokoláda - višeň
 • Čokoláda - pomeranč
 • Čokoláda - skořice

Složení

Hrachový izolát, konopný protein a rýžový proteinový izolát, xylitol, kakaový prášek 22% - ní, rostlinné BCAA (4: 1: 1), xantan, stévie, aromata (dle příchutě), vitamínový mix, chlorid sodný, enzymy, vitamín D3

Nutriční informace

100 g

1 dávka 35 g

Energetická hodnota

390kcal/1651kJ

136 kcal/578 kJ

Bílkoviny

60 g

21 g

Sacharidy

26 g

9,1 g

Z toho cukry

0

0

Vláknina

5,2 g

1,8 g

Tuky

6,5 g

2,2 g

Z toho nasycené

2,1 g

0,7 g

Monanenasýtené

1,4 g

0,49 g

Polynenásycené

2,7 g

0,9 g

Vitamíny

 

 

D3 (cholekalciferol)

1143 IU

400 IU/10mcg

B1 (tiamin)

2,14 mg

0,7 mg

B2 (riboflavin)

2,28 mg

0,8 mg

B3 (nikotinamid)

25,7 mg

9 mg

B6 (pyridoxínhydrochlorid)

2,85 mg

1 mg

B5 (D-pantotenát vápenatý)

8,57 mg

3 mg

B12 (kyanokobalamín)

0,28 mg

0,1mg

C (Kyselina L-askorbová)

85,7 mg

30 mg

E (DL-alfa tokoferylacetát)

14,28 mg

5 mg

H (D biotin)

0,21 mg

0,075 mg

Folát (kys. pteroylmonoglutámová)

0,28 mg

0,1 mg

Upozornění:

Není určen pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte.

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

Tento produkt prošel schvalovacím procesem o oznamovací povinnosti při uvádění výživových doplňků na trh v ČR, v souladu s výnosem MP SR a MZ ČR č. 16826 / 2007- OL v platném znění a novelou zákona č. 355/2007 Sb.

Napsat svou recenzi

Kompava Vegan Protein 525g - čokolada/škořice

Kompava Vegan Protein 525g - čokolada/škořice

100% rostlinný protein složený ze 3 druhů rostlinných bílkovin, obohacený o rostlinné BCAA, vitaminy skupiny B a vitamin D3.

Napsat svou recenzi

související zboží