ECOVER odstraňovač skvrn 200 ml

Ekologický odstraňovač skvrn Ecover zachrání radostné životní chvilky. Povalujte se v trávě, ochutnávejte ovoce, vychutnávejte si špagety bez obav o čistotu oblečení. Odstraňovač skvrn se o ně postará. Zmizí skvrny od trávy, bláta, mastnoty i potu. Nebude s nimi bojovat žádná agresivní chemie.

Odstraňovač skvrn se pyšní certifikáty: Leaping Bunny certifikát, B corp certifikát.

Jak to použít:

Oblečení navlhčete a poté na něj naneste odstraňovač skvrn. V balení naleznete speciální štětec, kterým na skvrnu přípravek rozetřete. Poté přidejte oblečení do běžného praní. Nebojte se využít odstraňovač pro bílé i barevné prádlo. Ale nepoužívejte jej na citlivé tkaniny jako je vlna nebo hedvábí.

O Ecover:

Zdravý život začíná doma. To je motto belgické firmy Ecover. Všechna její drogerie je vyrobená z přírodních nebo obnovitelných ingrediencí. Dbají na to, aby přípravek neškodil našemu zdraví ani přírodě a při tom nezapomínal na účinnost. Není jim cizí ani na zdraví zvířecích přátel a proto nic netestují na zvířatech.

Obaly jsou z většiny z plastu Plantplastic®, který není z ropy ale z cukrové třtiny.

Napsat svou recenzi

ECOVER  odstraňovač skvrn 200 ml

ECOVER odstraňovač skvrn 200 ml

Ekologický odstraňovač skvrn Ecover si poradí se skvrnami od bláta, trávy, mastnoty i potu. Čistí prádlo šetrně, ekologicky a nebyl testován na zvířatech.

Napsat svou recenzi

související zboží